Haydarpaşa Lisesi Bülteni - Ekim 2016
Proje Okulu Olduk

Haydarpaşa Lisesi hazırladığı projeleri bakanlığa sundu ve bir "Proje Okulu" olarak tescil edildi. Üniversitelerle iş birliği protokolleri imzalandı, ulusal ve uluslararası projelere katılım sağlandı, yurtdışı eğitim ofisi açıldı, yabancı dil eğitiminde yeni uygulamalar başlatıldı.
Devamı

    Yenilenen kütüphanemiz öğrencilerimizin kullanımına sunuldu
Mezunlarımızı Uğurladık

2016 Mezunlarımızı güzel bir törenle uğurladık. 160 mezunumuza eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz ve pilav günlerinde buluşmayı diliyoruz.
Devamı

     Müzemiz Yenilendi
Mezunlarla Söyleşi: Tayfun Kardeş


1971 Mezunumuz avukat M. Tayfun Kardeş ile Haydarpaşa yılları ve meslek hayatı üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik. Söyleşiyi okumak için tıklayın.

     Etkinlik takvimi

     Proje Okulu Olduk
Kütüphanemiz Yenilendi

Değerli mezunumuz, Acıbadem Sağlık Grubu başkanı Mehmet Ali Aydınlar ('73) tarafından kütüphanemiz, modern bir görünüme kavuşturulmuş ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek bir hale gelmiştir. Süreli yayınlar bölümü, çalışma odaları, İnternet odası, bireysel çalışma masaları ile şık bir kütüphane ortamı oluşturulmuştur. Öğrencilerimizin talep ettiği kitaplar temin edilerek kitap varlığımız daha zengin hale gelmiştir. İlgili haber için tıklayınız.

     Mezuniyet Töreni 2016
Müzemiz Yenilendi

Haydarpaşa Lisesi tarihi binasında kullanılan laboratuvar malzemelerinin ve okulun farklı bölümlerinden nesnelerin sergilendiği müzemiz çok kıymetli mezunlarımız tarafından yenilendi. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü aynı zamanda bir mezunumuz olan Ömer Faruk Yelkenci ('86) tarafından açılışı yapıldı. Müzemizi belirlenen gün ve saatlerde ziyaret edebilirsiniz.
Devamı
Tayfun Kardeş
Etkinlik Takvimi
Haydarpaşa Lisesi Takviminde okulda gerçekleştirilen etkinlikler, sınavlar, seminerlerin güncel tarih ve saat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Takvime göz atın.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu e-posta Haydarpaşa Lisesi Ailesi üyelerine (veli, öğrenci, öğretmen, mezunlara) bilgilendirme amaçlı gönderilmiştir.