Haydarpaşa Lisesi Haydarpaşa Lisesi Bülteni - Nisan 2017
Sempozyum
 
  Bir Ekol Olarak Haydarpaşa Lisesi ve Türk Eğitimindeki Yeri  
 
Marmara Üniversitesi ve Haydarpaşa Lisesi iş birliği ile düzenlenen "Bir Ekol Olarak Haydarpaşa Lisesi ve Türk Eğitimindeki Yeri Sempozyumu", yoğun bir katılımla okulumuzda gerçekleştirildi. Eğitim yöneticileri, akademisyenler, öğretmen ve öğrencilerimiz bildirilerini sundu.
Sempozyum detayları sempozyum sitesinde: www.haydarpasalisesisempozyumu.org
 

     Almanca istasyon etkinliği - Autobahn
  Dr. Banu Çiftçi Okulumuzdaydı  
 
Özellikle tıp alanında eğitim almayı hedefleyen öğrencilerimize tıp eğitimini ve kendi yaşamından kesitlerle hekimliği anlatan Op. Dr. Banu Çiftçi'ye öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdi. İlgili haber için tıklayın.
 

     HpalMUN'17
  Dayanışma Dükkanı  
 
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübümüz tarafından her yıl organize edilen Dayanışma Dükkanı bu sene de yapıldı. Öğrencilerimizin bağışladığı kitaplar satıldı. Elde edilen gelirle bir köy okulunun kırtasiye ihtiyaçları karşılanacak. İlgili haber için tıklayın.
 

     Etkinlik Takvimi

     Bir Ekol Olarak Haydarpaşa Lisesi ve Türk Eğiimindeki Yeri
  "Autobahn"  
 
Goethe Enstitüsü ile birlikte 50 öğrencinin katılımıyla "Otoyol - Autobahn" etkinliği okulumuzda gerçekleştirildi. Haber için tıklayın.
 

     Dr. Banu Çiftçi okulumuzda
  HpalMUN'17  
 
Dünya meselelerinin Birleşmiş Milletler formatında tartışıldığı ve problemlere çözüm arandığı Model Birleşmiş Milletler (Model United Nations - MUN) konferansı okulumuzda ilk kez 7-8-9 Nisan 2017 tarihlerinde yapıldı. Haber için tıklayın.
Haydarpaşa Lisesi MUN Kulübü İnternet sitesi: www.haydarpasamun.org
 

     Dayanışma Dükkanı 2017
  Etkinlik Takvimi  
 
Haydarpaşa Lisesi etkinlik takvimi için tıklayın.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu e-posta Haydarpaşa Lisesi üyelerine (veli, öğrenci, öğretmen, mezun) bilgilendirme amaçlı gönderilmiştir.